ul. Żwirki i Wigury 4/12
20-029 Lublin

O KANCELARIIKANCELARIA ADWOKACKA ADWOKATA PIOTRA SELWY

Zlokalizowana w centrum Lublina Kancelaria Adwokacka Piotra Selwy powstała jako rezultat wieloletniej praktyki prawniczej z osobami fizycznymi oraz podmiotami gospodarczymi.

Jeżeli szukają Państwo dobrego, skutecznego i zaufanego adwokata w Lublinie z indywidualnym i przyjaznym podejściem do Klienta, Kancelaria Adwokacka Piotra Selwy spełni Państwa oczekiwania. Oferujemy porady prawne oraz stałą lub doraźną obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

Kancelaria Adwokacka Piotra Selwy świadczy pomoc przed sądami i organami władzy publicznej na terenie województwa lubelskiego. Na życzenie naszych klientów podejmujemy się także prowadzenia spraw w innych województwach.

Zespół Kancelarii Adwokackiej adwokat Piotr Selwa tworzą prawnicy posiadający wieloletnie doświadczenie oraz bogatą wiedzę w zakresie orzecznictwa i praktyki sądów. W naszej pracy najważniejsza jest ochrona interesów Klienta. Pomoc, której udzielamy ma zawsze wymiar realny, a nie iluzoryczny. Zadowolenie Klientów jest naszą wizytówką.

Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Pomagamy podejmować dobre decyzje. W pierwszej kolejności interesuje nas klient i możliwość pomocy, nie zarabianie pieniędzy. Uczciwe i rzetelne podejście do klientów stanowi misję naszej kancelarii. Jest czymś, co wyróżnia nas na rynku usług prawnych w mieście Lublin.Adwokat Piotr Selwa ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie. Jest założycielem i koordynatorem poradni prawnej przy Lubelskim Oddziale ARS LEGIS - Stowarzyszenia im. św. Iva Helory – Patrona Prawników.

Cookies

Korzystając z tej witryny, automatycznie akceptujesz używanie przez nas plików cookie. Czytaj więcej.

AKCEPTUJĘ